Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Firmamız yeni adıyla 2005 yılında Kocaeli'de Zafer Asansör Turizm Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ünvanıyla kuruldu.

Zafer FIRINCI öncülüğünde kurulan firmamız 35 senelik tecrübenin birikimlerini günümüze taşımış olup, siz değerli müşterilerimize en profesyonel hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Halen Zafer Asansör olarak Kocaeli, Bolu ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin bir çok bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerin güvenine layık olmaktan ve sizlerin desteğiyle sürekli büyümekten son derece onurlu ve gururluyuz.

 

Vizyonumuz;

Asansör sektörü bölgenin yükselen yıldızı olmaya adaydır. Asansörler günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle yerel yönetmeliklerin güçlendirilmesi ve ulusal-uluslararası standartların etkin olarak uygulanması sektörde bilinci arttırmış olup asansörlerde güvenlik ve kalite arayışı ön plana çıkmıştır. Özellikle akıllı bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranılan özellikler arasına girmiştir. Tüm bu şartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payını arttırmak, standartlara uygun asansörler ve satış sonrası hizmetler oluşturmak en önemli unsurlardır. Firmamız eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı çerçeve doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve emniyetli ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün asansör firmaları arasında yer alacaktır. Tüm personelimizin katılımı ile kalite yönetim sisteminin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi için; personelimize sonsuz güven duymaktayız. 
 

Misyonumuz;

• Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müüterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak,

• Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak,

• Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek,

• Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,

• Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller almak,

• Asansör sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,

• Asansör sektörüne Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek gelişmek.